Kempink San Francesco

Kempink San Francesco je umístěn na severním pobřeží Jaderského moře necelých 10 km od malebného městečka Caorle, mezi středisky Bibione a Jesolo. Příznivé klimatické podmínky – slunce od jara do podzimu, činí Itálii vyhledávaným cílem turistů, jak s touhou po poznání, tak is odpočinkem na rozlehlých plážích Jadranu. Přítoky nedalekých alpských řek udržují nejen vysoký obsah minerálů ve vodě, ale i v ovzduší, což má příznivý vliv na léčení astmatických a kožních chorob. Příhodná poloha nedaleko Benátek, Terstu, Udine, Padovy či Verony činí z polohy kempu výhodné místo pro poznávání památek a přírodních krás severní Itálie.

Vybavení kempu na 300 000 m2 zelené plochy se nachází 8 sladkovodních bazénů, sportovní centrum se dvěma hřišti na malou kopanou, volejbalovým, basketbalovým a tenisovým hřištěm, 3 restaurace a obchodní centrum. Kempink nabízí organizovaný program po celý den. Aerobic na suchu i ve vodě, sportovní turnaje, hry na pláži, taneční kurzy apod. Večer začíná program pro děti, dospělé a končí noční diskotékou. Vlastní vodní centrum umožní Vašim dětem hry na tobogánech. Některá hřiště a odpolední a večerní programy nabízené animátory jsou zdarma, vstup do vodního centra, miniklubu a na kondiční cvičení je možný za úhradu.

Ubytování je zajištěno v italských klimatizovaných mobilhoumech a Bungalovech (Chaletech). Každý objekt má obyvatelnou kuchyňku se dřezem, sporákem a lednicí, dvě ložnice, koupelnu a WC. Na zastřešené verandě je plastový nábytek.V celém kempu je možné přijímat signál WiFi.