Hotel SUSSY

je starší apartmánový  hotel, umístěn přímo na svahu v  nadmořské výšce 1980 m v lyžařském areálu Trevalli.

Má vlastní  bar, kulturní místnost s televizí,( sauna, pára, vířivka a  fitcentrum nebudou v roce 2020 fungovat)  a miniklub pro děti. Po celém hotelu je k dispozici zdarma velmi pomalá  WiFi. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci s dětmi, tak pro organizování lyžařských kurzů pro školy. Okolní terény s více jak 90 km upravovaných lyžařských tratí uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Permanentka platí do tří lyžařských areálů (29 vleků a lanovek), z nichž dva jsou dostupné kaskádou lanovek přímo z hotelu a jeden skibusem.

Ubytování 

Dvou až pětilůžkové pokoje, koupelna, kuchyňský kout - vybavený základním nádobím, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Povlečení, ručníky a osuška je v ceně, prostředky na mytí nádobí je nutné mít vlastní. Na každém pokoji je televize. Pokoje jsou přichystány k předání v den nástupu dovolené od 15,00 hod., poslední den je nutné je opustit do 9,30 hod. I první a poslední den je možno lyžovat a k převlékání lze využít společenskou místnost.  Po celou dobu Vašeho pobytu na hotelu je přítomen český delegát.

Strava

Pravděpodobná možnost stravování na hotelu SUSSY v sezoně 2020/20201        Polopenze   25,- EUR, snídaně formou bufetového stolu za 10,- EUR, večeře tříchodová 15,- EUR

         Bar hotelu   bude otevřen od 8,00 do 17,00 hod. Možnost objednávek z jídelního lístku baru

          Vlastní vaření - na elektrickém vařiči na pokoji

          Restaurace bude nabízet od 19,00 večeře dle jídelního lístku 

Eura na úhradu stravy budou vybírány až po příjezdu na hotel a nejsou součástí ceny poukazu, uvedené v  Cestovní smlouvě.       

Volný čas

Pro posezení s přáteli je k dispozici velká televizní místnost.  

TESERA CLUB: Poplatek 250,- Kč na osobu je zrušen, neboť sauna pravděpodobně nebude v provozu. 

Lyžování

Téměř 100 km sjezdovek leží ve třech údolích. Oblast Falcade a San Pelegrina je možné projet od hotelu přímo na  lyžích, do oblasti Moeny jezdí skibus (zpáteční lístek 3,- EUR) z parkoviště u kabiny na Margaritu.  Vleky jsou v provozu od 9,00 hod do 16,00 hod.(od  února do 16,30 hod.).

Doprava

Vlastními auty – Parkoviště přímo u hotelu.

Autobusem – Odjezd autobusu z Hodonína je vždy večer před uvedeným dnem nástupu od tělocvičny ZŠ Očovská. Po dohodě lze nastoupit i na trase a to v Hodoníně u vlakového nádraží, u Billy v Břeclavi nebo u benzínové stanice Agip v Mikulově.